Uzas U Cacku Sin Ubio Roditelje Pa Presudio Sebi Cela Ulica U Soku
Jedna Rečenica Dječaka Ubojice Izazvala Je Kaos U Sudnici Dvostruko ubistvo i samoubistvo dogidili su se juče ujutru u kući u Čačku, gde je policija zatekla tela sina i njegovih roditelja! ubrzo je otkriveno da je vladimir Č. (47) nožem prerezao vrat majci mili Č. (72) i ocu neđi Č. (72), a potom presudio i sebi. Dan nakon užasnog otkrića u obiteljskoj kući u Čačku, gdje su pronađena tri beživotna tijela, istragom je utvrđeno da je sin ondje ubio roditelje prije najmanje sedam dana, a onda presudio sebi, prenose srbijanski mediji.
Užas U Slavoniji Sin Ubio Roditelje šokirani Susjedi Oni Su Bili Dan nakon užasnog otkrića u obiteljskoj kući u Čačku, gdje su pronađena tri beživotna tijela, istragom je utvrđeno da je sin ondje ubio roditelje prije najmanje sedam dana, a onda presudio sebi, prenose srbijanski mediji. U šokantnom događaju koji je zgrozio Čačak i šire, pronađena su tijela muškarca i njegovih roditelja u obiteljskoj kući. policija sumnja na trostruko ubojstvo i samoubojstvo, a istraga je u tijeku. Trostruka tragedija u Čačku, gdje se, kako se sumnja, sin nožem usmrtio roditelje, a potom i sebi presudio, ponovo je bacila sjenku strave na kuću u kojoj se zločin dogodio. Trostruka tragedija u Čačku, gdje se, kako se sumnja, sin nožem usmrtio roditelje, a potom i sebi presudio, ponovo je bacila sjenku strave na kuću u kojoj se zločin dogodio.
Foto Potresne Scene Ispred Suda U Beogradu Roditelji Ubijene Djece U Trostruka tragedija u Čačku, gdje se, kako se sumnja, sin nožem usmrtio roditelje, a potom i sebi presudio, ponovo je bacila sjenku strave na kuću u kojoj se zločin dogodio. Trostruka tragedija u Čačku, gdje se, kako se sumnja, sin nožem usmrtio roditelje, a potom i sebi presudio, ponovo je bacila sjenku strave na kuću u kojoj se zločin dogodio. Rođak porodice Čarapić koji su ubijeni u Čačku prvi je posumnjao da nešto nije u redu, te je alarmirao policiju koja je zatekla stravične prizore u kuću u kojoj se desilo dvostruko ubistvo i samoubistvo. Tijela oca, majke i sina, pronađena su jutros oko 10 sati u jednoj porodičnoj kući u Čačku, a policajci su zatekli jeziv prizor. kako telegraf.rs saznaje, sama kuća u kojoj se krvavi pir dogodio ima poseban historijski značaj za cijeli grad. Trostruka tragedija u Čačku, gdje se, kako se sumnja, sin nožem usmrtio roditelje, a potom i sebi presudio, ponovo je bacila sjenku strave na kuću u kojoj se zločin dogodio. Čačak iako je prva informacija bila da se u čačanskom naselju kod “slobode” dogodilo trostruko ubistvo, policijskom istragom došlo se do podatka da je najverovatnije reč o dvostrukom.
Comments are closed.